Temizlik herkes için olmazsa olmazdır. Özellikle bizim kültürümüzde ev temizliği çok önemlidir. Fakat günümüzde bir evde yaşayan tüm bireyler yoğun tempoda çalıştığı için temizlik konusunda desteğe ihtiyaç duyulur. Kadınların eskiye göre iş hayatında daha fazla aktif rol oynamasıyla birlikte ev temizliği için gündelikçi kadın çalıştırmak yaygınlaşmıştır. Temizlik yapacak kadın bulmak eskiye göre daha kolaydır. Temizlik şirketleri, bazı internet siteleri bu işi kolaylaştırır. Böylece daha güvenilir şekilde ev temizliği yaptırılır.
Temizlik yapmak kolay görünse de çok vakit alan bir iştir. Her kadın bilir, küçük bir alanı temizlemek için başlanır ve daha sonra tüm detaylara inilerek temizlik için saatler harcanır. Boş vaktiniz yoksa ya da vaktinizi temizlik yapmak yerine daha verimli geçirmek istiyorsanız ev temizliği konusunda yardım almanın vakti gelmiş demektir. Ev temizliği konusunda yardım alarak sevdiklerinize ve kendinize daha fazla vakit ayırabilir, çocuklarınızla etkili vakit geçirebilirsiniz.
Temizlik şirketleri eskiye göre daha fazla artmıştır. Anadolu yakası ev temizliği hizmeti almak için internette araştırma yapabilir ya da temizlik şirketlerinin ofisini ziyaret edebilirsiniz. Her şeyin olduğu gibi ev temizliğinin de bir ücreti vardır. Bu ücreti belirlemek kolaydır. Temizlenecek evin oda ve metrekare sayısı, istenilen hizmet gibi değişkenler bu ücreti belirler. Genellikle ütü ve dolap içi temizliği ekstra ücret alımına girer. Evin büyüklüğüne göre çalışacak kişi sayısı da ücretin değişmesine sebep olur.
Ev Temizliği Aşamaları 
  • Öncelikle temizliğe salondan başlanır. Yerler süpürülür, camlar silinir, yerler yüzeye uygun bir temizleyiciyle temizlenir. Eşyaların ve avizelerin tozu alınır. Çöpler toplanır.
  • Salondan sonra mutfak temizlenir. Yerler süpürülür ve silinir. Mutfak tezgâhı uygun temizleyicilerle temizlenir. Bulaşıklar yıkanır. Balkon yıkanır.
  • Yatak odası silinir ve süpürülür.
  • Banyo ve tuvalet hijyeni sağlandıktan sonra ev temizliği bitirilir.

Hizmet verdiğimiz Bölgeler:

İstanbul Ev Temizliği Hizmeti

Ataşehir Ev Temizliği Hizmeti

Ümraniye Ev Temizliği Hizmeti

Çekmeköy Ev Temizliği Hizmeti

Kadıköy Ev Temizliği Hizmeti

Sultanbeyli Ev Temizliği Hizmeti

Samandıra Ev Temizliği Hizmeti

Göztepe Ev Temizliği Hizmeti

Küçükyalı Ev Temizliği Hizmeti

Bostancı Ev Temizliği Hizmeti

Bağcılar Ev Temizliği Hizmeti

Yenibosna Ev Temizliği Hizmeti

Bakırköy Ev Temizliği Hizmeti

Dudullu Ev Temizliği Hizmeti

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Tüm Ev Temizliği Hizmeti